Bransoletka Zawierzenia Maryi - Niewolnictwa Maryi wykonana ze srebra próby 925, z Cudownym Medalikiem, łańcuszek odpinany, można zdjąć w razie specjalistycznych badań lekarskich, długość regulowana. Idealna dla tych osób, które nie mogą nosić bransoletek żelaznych, nie brudzi nadgarstka. Srebro jest metalem szlachetnym.

Zdjęcia wykonane w przybliżeniu dla pokazania szczegółów.

Bransoletka Zawierzenia zwana inaczej Łańcuchem niewoli Maryi, noszona jest przez osoby, które zawierzyły swoje życie Jezusowi przez ręce Maryi po wcześniejszym 33-dniowym przygotowaniu według św. Ludwika Marii Grignon De Montfort.

" Jest bardzo godne pochwały i pomocne dla tych, którzy stali się niewolnikami Jezusa w Maryi, noszenie jako dowód ich niewoli miłości, łańcuszka poświęconego specjalnym błogosławieństwem. Prawdą jest, że te zewnętrzne oznaki nie są istotne i mogą być pominięte przez tych którzy uczynili to poświęcenie. Niemniej jednak nie mogę pomóc inaczej, niż wyrażając moje gorące uznanie dla tych, którzy je noszą. Pokazują oni, że wyrwali się z haniebnego łańcucha niewoli szatana, którym związał ich grzech pierworodny, a może rzeczywisty grzech, a teraz chętnie oddali się w chwalebną niewolę Jezusa Chrystusa i jak św. Paweł szczycą się tym, że noszą kajdany dla Chrystusa (...)"

Św. Ludwig Maria Grignon De Montfort " Traktat o prawdziwym nabożeństwie do  Najświętszej Maryi Panny"

Długość ok. 21,5 cm

Oczka - dwa rozmiary ( naprzemiennie 3 małe, 1duże), średnica mniejszego oczka ok. 6 mm, większe oczko ok. 10mm

Cudowny Medalik  duży wysokość z oczkiem ok. 2 cm, szerokość ok. 1,2 cm

Waga ok.  4,1 g

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
Captcha

Bransoletka Zawierzenia Maryi 4,1 g

  • Kod Produktu: SREBRO
  • Dostępność: W magazynie
  • 57,99 zł

  • Bez podatku: 47,15 zł

Tagi: Bransoletka Zawierzenia Maryi 4, 1 g