• Świeca Gromnica 95 % wosku pszczelego

Świeca - Gromnica wykonana z wosku pszczelego z wizerunkiem Matki Bożej Gromnicznej z wilkami.

Świecę cechuje wysoka zawartość wosku pszczelego 95 %

Wymiary:

Wysokość 40 cm

Średnica 30 mm

Oferta dotyczy 1 sztuki

Zwyczaj święcenia gromnic datuje się od IX wieku. Czyni się to 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, w Polsce zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

Idealnie nadaje się na zapowiadane przez wielu mistyków 3 dni ciemności.

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. ... W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności.

"Niebo będzie płonąć, ziemia będzie pękać. W czasie trzech dni ciemności niech wszędzie płoną poświęcone świece, a żadne inne światło nie będzie zapalone. W tych przerażających ciemnościach tylko świece uczynione z pobłogosławionego wosku będą dawać światło. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej piekielnej nocy. W domach ludzi złych i bluźnierców te świece nie dadzą światła."

O trzech dniach ciemności mówi wielu mistyków:

Na cały świat zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce – przepowiadała bł. Anna Maria Taigi. Ciało bł. Anny Marii Taigi nie uległo rozkładowi. Jej relikwie spoczywają w rzymskim kościele św. Chryzogona.

Wielu świętych i błogosławionych pozostawiło po sobie wizje ostrzegające przed trzema dniami ciemności, które mają opanować ziemię na krótko przed paruzją, czyli ponownym przyjściem Pana Jezusa. Pisała o nich między innymi bł. Anna Maria Taigi, włoska mistyczka urodzona w Sienie.

O trzech dniach ciemności mówił również św. Ojciec Pio

28 STYCZEŃ 1950

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Niewolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.

W 1934roku Jezus skierował do św. siostry Faustyny Kowalskiej przesłanie o dniach ciemności. Czytamy pod nr 85 jej Dzienniczka:

Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

Siostra Łucja widząca z Fatimy, również przekazała proroctwo o rychłym nadejściu Boskiej kary i trzech dniach ciemności- doprecyzowując, że mowa dokładnie o 72 godzinach.

Objawienia dotyczące trzech dni ciemności uznawanych przez Kościół Katolicki:

Św. Hildegarda z Bingen (+1179)

Sługa Boża Marie Martel (+1673)

Jezuita o. Charles Auguste Nectou (+1777)

Błogosławiona Elizabeth Canori - Mora (+1825)

Bł. Maria Taigi (+ 1837)

Bł. Marie Baourdi (+1878)

Bretońska stygmatyczka Julie Jahenny (+1941)

Św. Ojciec Pio (+1968)


Oferta dotyczy 1 świecy.

Przy zamawianiu świec proszę nie wybierać listu poleconego gdyż produkt nie zmieści się do koperty.

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
Captcha

Świeca Gromnica 95 % wosku pszczelego

  • Kod Produktu: ŚWIECA
  • Dostępność: Brak na stanie
  • 56,00 zł

  • Bez podatku: 45,53 zł

Tagi: Świeca Gromnica 95 % wosku pszczelego