Piękna gładka bez aplikacji woskowa świeca ołtarzowa pachnąca miodem.

Posiada jeden knot, a od spodu otwór pozwalający włożyć ją   do lichtarza.

Grubość 6,5 cm

Wysokość 33 cm

Świeca jest na tyle gruba i stabilna że może być postawiona w domowym ołtarzyku bez lichtarza.

Posiada  domieszkę parafiny dla lepszego i równomiernego spalania, nie kopci.

Jest gruba co pozwala na wiele dni palenia, idealnie nadaje się na zapowiadane przez wielu mistyków 3 dni ciemności.

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. ... W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności.

"Niebo będzie płonąć, ziemia będzie pękać. W czasie trzech dni ciemności niech wszędzie płoną poświęcone świece, a żadne inne światło nie będzie zapalone. W tych przerażających ciemnościach tylko świece uczynione z pobłogosławionego wosku będą dawać światło. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej piekielnej nocy. W domach ludzi złych i bluźnierców te świece nie dadzą światła."

O trzech dniach ciemności mówi wielu mistyków:

Na cały świat zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce – przepowiadała bł. Anna Maria Taigi. Ciało bł. Anny Marii Taigi nie uległo rozkładowi. Jej relikwie spoczywają w rzymskim kościele św. Chryzogona.

Wielu świętych i błogosławionych pozostawiło po sobie wizje ostrzegające przed trzema dniami ciemności, które mają opanować ziemię na krótko przed paruzją, czyli ponownym przyjściem Pana Jezusa. Pisała o nich między innymi bł. Anna Maria Taigi, włoska mistyczka urodzona w Sienie.

O trzech dniach ciemności mówił również św. Ojciec Pio

28 STYCZEŃ 1950

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Niewolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.

Przy zakupie świecy proszę nie wybierać listu poleconego ekonomicznego i priorytetu gdyż produkt nie zmieści się do koperty.


Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
Captcha

ŚWIECA OŁTARZOWA WOSKOWA DUŻA

  • Kod Produktu: ŚWIECA
  • Dostępność: W magazynie
  • 50,00 zł

  • Bez podatku: 40,65 zł

Tagi: ŚWIECA OŁTARZOWA WOSKOWA